نامه ای به خدا

ریاست محترم کل جهان سلام علیکم

اینجانب مریم بنده ستم دیده ات به موجب تمام مصیبت هایی که سرم آمده شکایت دارم .

ریاست محترم زمین و زمان ، از شما خواستارم به مشکل این بنده ی خاطی رسیدگی کنید . اینجانب همان طور که خود مستحضر هستید جوانی هستم بشاش ، مهربان ، ساده دل ، راستگو ، بامعرفت ، باگذشت ، مستعد و مسئول و گاهی گنهکاره رو سیاه ؛ با این حال هیچ یک از رئیسان زیر دستت مرا تحویل نمی گیرند .

ریاست محترم زمان و مکان ، از دست این ملت خدانشناس به شما اعتراض می کنم . از دست این دل های پرغبار به شما شکایت می برم .

ریاست محترم شنونده و آگاه ، از شما خواهشمندم به درد این معترض خسته رسیدگی کنید

ریاست محترم حکیم و دانا ، شما خود با گوشه چشمی گره از کلاف بسته ما باز کن .

ریاست محترم کوه ها و دریاها ، همانگونه که کوه ها را استوار قرار دادی ، مرا نیز در مقابل مشکلاتم ایستاده نگهدار و دلم را چون دریا ، بزرگ و بخشنده کن تا ببخشم تمام کسانی را که تو خلقشان کردی برای دل شکستنم که براستی از هر خلقتی هدفی داشتی .

ریاست محترم دشت و دره ها، روحم را چو دشت سبز و آباد گردان تا این خزان دلزدگی و پائیزی دست از روح خسته ام بکشد که من معترفم بارها بواسطه ی این دل دیوانه که خود ارزانیم کردی ، در دره های آزمایشت فرو افتادم اما باز تو بودی که دستم را گرفتی !

رئیس جان ، ای نوربخش تاریکی ها دستم را رها نکن !

ریاست محترمی که میز نداری و زیر میزی نمیگیری تو را به عدالت و انصافت ؛ تو را به صداقت و قاطعیتت درمورد من احقاق حق کن !

ریاست محترم مهربانی ها و بخشودنی ها ، لوح دلم را از سیاهی پاک گردان و مرا به سوی خودت بخوان !

رئیس جان ، مرا در جوار خودت برای خدمت در راه رضای خودت استخدام کن باور کن تنها رئیسی که برایش چاپلوسی می کنم و نازش را با جان می خرم شما هستی !

ریاست محترم حافظ و نگهدار ، خودم را بیمه تو میکنم و با بندگی ام حق بیمه ات را می پردازم میدانم اگر قسط بیمه ام را به موقع نپردازم شما سوبسیدش را نمیخواهی دمت گرم رئیس خیلی آقایی! خودت مرا از لغزش و گناه نگهدار مرسی .

ریاست محترم لبخندها و عطوفت ها ، چشمانم را با لبخند رضایتت به اشک شوق بخیسان و دل شکسته ام را با مهر و عطوفتت شاد بگردان .

ریاست محترم ستم دیدگان و مظلومان ، خودت داد ما را از این نامردمان بستان و مکر مکاران را به خودشان برگردان .

الهی نوشت :

خدایا عاشقتم هرچه زودتر منو پیش خودت ببر خیلی دوستت دارم به کی قسم بخورم باورکنی ؟ مُردم از فراقت رفیق جونم قربونت برم مگه از رگ گردنم نزدیک تر نیستی ؟ تو رو به خودت قسم یه معجزه کن فدات شم مگه نمیگن خدا گل چینه؟ خوب ها رو زودتر میبره؟ من نمیگم خوبه خوبم ، گل نیستم اما فکر کنم کاکتوس دیگه باشم. جدیدا با حرفام که حق و رک و راستن همه رو زخمی می کنم خوب بیا این کاکتوسو از رو زمین بردار که دیگه کسی زخمی نشه چون نمیتونم خودمو به خریت و نفهمی بزنم پس زود بیا .منتظرتم بوس بای

/ 100 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرداد

aji jayezat o gerefri? خودم جای فامیلیت نوشتم : ش ... قربون آجی سهامدارم برم

جواد معین

آموخته ام هرگاه کسی یادم نکرد؛ من یادش کنم ، شاید او تنهاتر از من باشد ... ! [قهر][قهر][قهر]

سید

سلام باحاله سعی میکنم زیاد سر بزنم اهنگت قشنگتره[تایید]

امیر

ــــــــــــــــــــــ(¯´v´¯) ــــــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯) ــــــــــــــــ(¯´v´¯)ـــ (¯´v´¯) ــــــــــ (¯´v´¯)ــ(¯´v´¯) ــــــــــــــ (¯´v´¯)ـــــــــــــــــ (¯´v´¯) ـــــــــــــــــــ (¯´v´¯) ـــــــــــ (¯´v´¯) ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯) ــــــــــــــــ (¯´v´¯) من اپـــــــــــــــــــــــــم عزیزم ...(¯´v´¯) ـــــــــــــــــــــ (¯´v´¯)ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯) ــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯)ــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯) ـــــــــــــــــــــــــــــــــ (¯´v´¯)ـــــــــــــ (¯´v´¯) ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ (¯´v&

زهرا

سلام مريم جان اين پستت عاليه....[ماچ]

علی

[گل][خرخون]ریاست محترم حکیم و دانا ، شما خود با گوشه چشمی گره از کلاف بسته ما باز کن .

رضا

خیلی با حالی[گل]